Kariyer / Carier

Şirketin gücünü, personel kadrosu ve takım ruhunun oluşturduğunu düşünüyorsanız. Ayrıca yenilik, yeni proje ve inovasyon konularına ilgi duyuyorsanız ozaman şirketimizde sizin için de bir yer vardır demektir!
Grubumuzu oluşturan şirketler ile size ulusal veya uluslararası düzeyde Ticari, Lojistik, Finans, İnsan kaynakları, Bilişim sistemleri, Satış ve Pazarlama departmanlarında fırsatlar sunabiliriz.

Açık pozisyonlar ve CV’nizi göndermek isterseniz Lütfen bize yazınız!

İnsan kaynakları departmanı ve yönetim ekibi tarafından incelenen bilgilerinizin gizli kalıcağını Fluidra olarak garanti ediyoruz.

Cv göndermeniz için lütfen,  bize yazınız.

 

If you believe that the strength of a company lies within its team of personnel, in its innovations, new projects, and continual improvement, then we have a job for you at Fluidra.

The companies that make up our Group can offer you opportunities at a national or international level, in the Commercial, Logistic and Industrial sectors as well as within our service departments: Auditing, Administration and Finances, Legal, Fiscal, Human Resources, Systems, Marketing, Communications.

If you would like to send us your curriculum or view our job vacancies, write us.

Fluidra guarantees complete confidentiality of your information, which will be consulted by our human resources department and by authorised personnel from the management team.