Havuz & Wellness / Pool & Wellness

OUR PROJECTS

 

Bir Fluidra markası olan Astralpool; özel havuzlardan halka açık havuzlara kadar ve wellnes projeleri ile ilgili ürünlerin tasarımı, üretimi, satış ve dağıtımında geniş bir ağa sahiptir.

Fluidra konut ve halka açık yüzme havuzları, su parkları, kulüp havuzları, trustik tatil köyleri, oteller ve olimpik yüzme havuzları için üretim ve ekipman çözümleri olarak 20.000 den fazla referans portföyü sunar.

Fluidra’nın yüzme havuzu sektöründe ana hedefi; global çözümler sunarak kullanıcı güvenliğini ve konforunu garanti etmektir. Bizim için yüzme havuzu suyu bir kez doldurulan boşaltılmaması gereken ve suyu kapalı çevrim ile bozulmayacak şekilde uygun sistem ile donaltılmış yapılardır.

Wellnes sektöründe Fluidra, SPA ve hidroterapi projeleri tasarlar, geliştirir ve en uygun çözümleri üretir. Wellnes ; su, spa,relax ve ısı ile bakım tekliflerini kapsar.

Daha fazla bilgi için web sitemizdeki yüzme havuzları bölümünü inceleyiniz.

 

Fluidra, through its brand AstralPool, designs, manufactures, sells and distributes components and systems for swimming pools -public and residential- as well as for wellness projects through a wide worldwide net of offices and warehouses.

Fluidra offers a portfolio of more than 20.000 references of product and equipment solutions for familiar swimming pools, clubs, aquatic parks, turistic ressorts, hotels and competition swimming pools.

The main Fluidra objective in the swimming pool sector is to offer global solutions with great added value which guarantee the safety and comfort of the user. The swimming pool is thought as a closed circuit, self-sufficient that, one time is full, no needs almost more water to work.

In the wellness sector, Fluidra designs and develops built-in solutions for spas and hydrotherapy projects. The wellness offer includes an wide range of products for temperature, water, relax and spa treatments, health centers and thalassotherapy comercials and privates.

You can find more information in our website dedicated to our swimming pool brand:

astralpool_4